Apsveicam Cerību (U-16) ar otro vietu!

Sergeja Tīdenberga komanda «Cerība» (U-16) pārliecinoši sagrāva vienaudžus no «Tukuma» un garantēja sev otro vietu Latvijas čempionātā. Saprotams, ka visiem dzelten-zilajiem vienmēr gribas pirmo vietu, tomēr otrā pozīcija — atzīstams rezultāts, svarīgs solis augšup salīdzinājumā ar pagājušo sezonu.

Dzelten-zilie pārspēja «Tukumu» pārliecinoši, bez jautājumiem. Četri bezatbildes vārti, varēja būt arī vairāk. Ar dubli atzīmējās uzbrucējs Ralfs Akmins, vēl viens precīzs sitiens pussarga Iļjas Guseva aktīvā. Vēl vienu bumbu pretinieki raidīja savos vārtos.

«Dalību kopumā var novērtēt kā labu, — komandas treneris Sergejs Tīdenbergs apkopoja mini kopsavilkumu. — Pagājušajā sezonā mēs finišējām trešie, šoreiz — pakāpienu augstāk. Būtu par diviem — būtu, saprotams, vēl labāk, bet šo uzdevumu pacentīsimies atrisināt nākamajā sezonā. Šo tomēr aizvadījām pietiekami vienādi, tiesa, pirmajā aplī stabilitātes kā reiz pietrūka. Otrajā aplī nospēlējām pārliecinošāk un savāktāk, futbola kvalitāte daudzās spēlēs bija pietiekama. Tomēr, protams, pielikt var un vajag visā, to pašu stabilitāti šajā vecumā sagaidīt sarežģīti, bet sagaidīt gribas. Dažreiz arī treniņos, un arī spēlēs gadās situācijas kad vienkārši nepazinu savus futbolistus. Es viņiem tā arī teicu: «Puiši, ja es jūs nezinātu, tad padomātu, ka jūs pirmo reizi dzirdat par futbolu!» Nu ko, mācīsimies pastāvību, kā, protams, arī daudz ko citu — futbolā uz pilnību var un vajag tiekties vienmēr».

Apsveicam «Cerību» (U-16) ar otro vietu un sudrabu Latvijas čempionātā-2015 un novēlam, lai nākamajā sezonā vēl viens solis uz priekšu tiktu izdarīts!

Tukums (U-16) — Cerība (U-16) — 0:4 (0:1)

Cerība (U-16): Gorins, Sprukulis, Nulle, Gusevs, Bite, Frolovs, Mihailovskis, Kokartis, Pučinsks, Matvejevs, Akmins

Uz maiņu izgāja: Tālbergs, Eiferovs, Garbarjs, Mihailovs, Zaikovskis.

Vārti: Akmins (2), Gusevs, savos vārtos.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».