AKURĀTI IZMANTOT «STANDARTU» — TAS IR LIELISKI

Skaistu uzvaru Latvijas čempionātā panāca Igora Kičigina komanda «Cerība» (U-14), ar graujošu rezultātu mājās apspēlējot vienaudžus no «Olaines». Vēl līdz pārtraukumam dzelten — zilie divas reizes raidīja bumbu pretinieku vārtos, bet otrajā puslaikā noveda lietu līdz lielam panākumam — 3:0. Malači!

Jau no pirmajām minūtēm iezīmējās «Cerības» (U-14) pārākums. Igora Kičigina komanda efektīvi un asi uzbruka, veidoja vārtu momentus. Aktivitāte uzbrukumā nesa augļus: Niks Dusalijevs noslēdza ātru izgājienu ar precīzu sitienu augšējā stūrī. Rezultātu palielināja Vasilijs Mordatenko, akurāti un pareizi nospēlējot pie «standarta».

Otrajā puslaikā rezultāts kļuva graujošs: atkal nostrādāja «standarts», stūra sitiens, un atkal Vasja Mordatenko trāpīgi sita tālajā stūrī. Lieliski, vārdu sakot, kad cītīgs treniņu darbs pie «standartiem» izpaužas spēlēs. Prast izmantot standarta situāciju — bez tā mūsdienīgajā futbolā jau vispār nav par ko sapņot.

Igors Kičigins pēc mača atzīmēja, ka uzvara pelnīta un spēli var ierakstīt dzelten-zilo aktīvā: «Nospēlējām labi, parādījām interesantu futbolu, apspēlējot pretinieku. Patika puišu aktivitāte, pie tam kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā. Vārti no «standartiem»? Protams, patīkami, ka tie ir, ka puiši izpilda uzstādījumus un skaidri zin, ko un kā pie «standartiem» darīt, kādā pozīcijā atrasties. Kad pareizi dari to, ko prasa, tad arī viss sanāk».

Cerība (U-14) — Olaine (U-14) — 3:0 (2:0)

Cerība (U-14): Kolesņiks, Jurčenko, Mironovs, Sivoha — Lagzdiņš, Grigorjevs, Ļeonovs, Villers, Zecmanis, Mordatenko, Dusalijevs, Ponomarjovs.

Uz maiņu izgāja: Lauberts, Šēnfelds, Degtjarevs, Rins.

Vārti: Mordatenko (2), Dusalijevs.