7 no 7! Bet ar «Jelgavu» — 8:0!

7 no 7! Pagaidām jūs neziniet, par ko šie cipari?! Un tā, tie mājīgie Ozolnieki atkal uzzināja dzelten-zilo futbola spēku un FKV «Akadēmijas» produktivitāti. Šajā reizē par Šitika Kausu cīnījās stiprās un nepiekāpīgās U-7 (futbolisti dzimuši 2009. gadā) vienības, un kā reiz Antona Smurova komanda «Cerība» (U-7) parādīja visiem īstu klasi. 7 no 7! Septiņas uzvaras septiņos mačos un bezierunu pirmā vieta, medaļas un triumfs! Malači, zēni, pāriet ar uzvaras viesuli pretiniekiem — tas izskatās pēc mums!

Grupas stadijā dzelten-zilajiem pretestību pūlējās izrādīt piecas komandas-konkurenti. Sākās viss ar kauju pret vienaudžiem no Jelgavas. Nu kā kaujas… 8:0! Turnīrā tā bija pati lielākā uzvara. Patīkami. Tālāk 3:0 pret «Ozolniekiem» un «Iecavu», lūk 3:1 pret «Mettu», un, beidzot, 2:1 pret zēniem no Šitika skolas izšķirošajā mačā grupā par pirmo vietu.

Fināla stadijā vēl divas skaistas uzvaras — 1:0 pār «Dobeli» un 2:0 pār «Mārupi». Nokautējošs uzvaras gājiens, noslaukot visu savā ceļā. 22 vārti iesisti un vien 2 ielaisti! Protams, pirmā vieta!

Nebija iespējams iesist mūsu brīnumvārtsargiem Mariusam Rudītim un Aleksam Blumbergam, bet uzbrukumā nereāli bija apturēt Ņikitu Solomonovu, kurš iesita — sablieza pat 12 vārtus! Īsts bombardētājs! Bez šiem zēniem, par labākajiem komandā tika nosaukti arī Iļja Kičigins, Aleksandrs Terentjevs un Miks Zaķis.

Bet lieli malači, saprotams, arī viņu neatlaidīgie partneri — Andrejs Samoiļenko, Timofejs Rupota, Arsenijs Avokjans un divi Edgari, Mitenbergs un Sprūdžs. Apsveicam, ar uzvaru!

Protams, uzvarētāju treneris Antons SMUROVS palika ļoti apmierināts ar savu nepakļaujamo lauvu uzstāšanos. «Lieli malači, ļoti iepriecināja, — pateicās futbolistiem treneris. — Esmu apmierināts gan ar uzvaru, gan ar rezultātu. Brīžiem mums padevās ļoti skaistas darbības, kad gan piespēle sanāca, gan «sieniņas», un kustējāmies pareizi. Man atlika tikai sēdēt un klusējot skatīties, baudīt mūsu futbolu. Ļoti reta parādība, parasti kliedz tā, ka dzirdams visā apkārtnē! (Smejas). Bet te tikai: «maiņa, maiņa!», un viss. Bija pārliecinošas uzvaras, bija ne vienkāršas spēles, un visu laiku zēni centās no visas sirds. Malači, vienā vārdā! Paldies viņiem par spēli un prieku. Un vēl atsevišķs paldies, ka ar tādu, lūk, uzvarošu uzstāšanos apsveica savu treneri ar meitas piedzimšanu

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».