17 gadīgais aizsargs Frolovs parakstījis kontraktu ar FKV!

Mums patīkami paziņot, ka liels notikums noticis jaunā aizsarga Kirila Frolova karjerā — 17 gadus vecais futbolists parakstījis savu pirmo kontraktu ar FK «Ventspils». Nopietns un zīmīgs solis talantīgā aizsardzības spēlētāja dzīvē, kurš lieku reizi pierāda, ka katram jaunam futbolistam ir iespēja kļūt par galvenās komandas svarīgu daļu. Apsveicam, Kiril, un panākumus dzeltenzilo sastāvā!

Kirils Frolovs — Ventspils futbola audzēknis, kurš iepriekš trenējies FKV «Akadēmijā». Šajā starpsezonā aizsargs pirmo reizi tika uzaicināts uz pirmssezonas treniņnometni dzeltenzilo galvenajā komandā. Un teicami pierādīja sevi jau šeit, Spānijas laukumos. Atzīstamas darbaspējas, disciplīna, liela vēlēšanās un svarīga māka dzirdēt trenerus — visu to Kirils parāda no dienas dienā. Nu un, protams, Kirils Frolovs pārsteidza visus ar pārliecinošām darbībām nopietnos pārbaudes mačos: uzticama un rezultatīva spēle. Divi vārti divos mačos pēc kārtas Spāņu komandām UCAM un «Lorka»s — tas ir īsts pārsteigums, visādās nozīmēs ļoti patīkams.

FK «Ventspils» aizsarga Kirila FROLOVA komentārs:

— Protams, esmu ļoti priecīgs kļūt par daļu FK «Ventspils» galvenajā komandā. Priekš manis, laikam, pagaidām pats galvenais notikums karjerā. Sapņoju par to sen! Esmu ļoti pateicīgs visiem treneriem, kuri palīdzēja man visā, un īpaši Dejanam Vukičevičam, kurš ar pirmajām dienām skaidri lika saprast, ka jaunajam spēlētājam obligāti būs iespēja — galvenais, katru dienu ar neatlaidīgu darbu pierādīt, ka tu esi šīs iespējas cienīgs. Atsevišķs paldies kluba vadībai, kura izrāda jaunajiem spēlētājiem visdažādāko atbalstu: mums atliek tikai trenēties, domāt par futbolu, mūs nekas no tā nenovērš.

Spānijā treniņi, protams, grūti, bet jāiztur, jāpacieš un jāstrādā. Šī treniņnometne — milzīga mācībstunda priekš manis, tagad teicami saprotu, ka priekš tā, lai kļūtu par nopietnu futbolistu, katru dienu jārubī un jāatdod visi spēki. Mani vārti? Laikam, paveicās. (Smaida). Liels paldies partneriem komandā, bez viņiem diez vai izdotos iesist.

FK «Ventspils» sporta direktora Andreja BUTRIKA komentārs:

— Konkurence tagadējā «Ventspilī» ļoti augsta, bet mēs uzreiz paziņojām, ka jaunajiem futbolistiem obligāti dosim iespēju parādīt sevi, pieteikt par sevi. Vecums nav galvenais — pierādi, puisi, parādi, uz ko tu esi spējīgs un viss ir iespējams! Tāda ir tagadējā FK «Ventspils» politika. Mēs esam ļoti priecīgi, kā treniņnometnē sevi parāda jaunie puiši — Kirils Frolovs, Raiens Tālbergs, citi. Viņiem, saprotams, smagi, bet viņi cenšas, neīd un ļoti labi sevi pierāda. Malači!

Kas attiecas tieši uz Frolovu, tad puisis pilnībā pelnījis savu pirmo kontraktu FK «Ventspils». Sakožot zobus, ar pirmo treniņu viņš izpildīja visu, ko no viņa prasīja treneri un tas, kā redzam, nesis augļus. Divus vārtus iesist spāņu klubiem — tas ir nopietni. Bet pats galvenais pat nav tas. Pats galvenais tajā, ka 17 gadīgā puiša piemērs akurāti parāda visiem jaunajiem puišiem — iedrošinieties, viss jūsu rokās. Mums nav svarīgas vecas regālijas, svarīgi, ko tu vari dot komandai tagad. Apsveicu Kirilu un novēlu viņam progresēt katru dienu un ticēt saviem spēkiem. Viss obligāti izdosies, galvenais, neapstāties!