15 vārtu četros puslaikos

Kārtējos divus mačus Latvijas čempionātā aizvadīja Igora Kičigina komandas. «Cerība» (U-15) un (U-14) pietiekami izvērsās uzbrukumā, kopumā iesitot uzreiz 15 vārtus. Un neielaižot savos. Iespaido, malači.

Uzreiz deviņus bezatbildes vārtus Rēzeknē iesita «Cerības» (U-15) futbolisti. Dzelten-zilo pārākums bija neapšaubāms, kas iznākumā aizveda pie tik iespaidīgas sagrāves.

«Cerība» (U-14) dzimtajās sienās uzņēma «Mettas» otro komandu un līdz sagrāves atkārtojumam, kāds gadījās Rēzeknē, mazliet pietrūka. Tomēr, arī seši bezatbildes vārti — solīds un patīkams rādītājs.

«Jā, mums izdevās rezultatīvi mači, — pēc divām lielajām uzvarām teica abu komandu treneris Igors Kičigins. — Daudz vārtu — tas vienmēr ir patīkami, bet nedrīkst aizmirst, ka mums pretī bija ne paši stiprākie pretinieki. Iepriecināja, ka šajā reizē noskaņojums bija nopietns, citādi ar to bieži sanāk problēmas, kad tiekamies ar komandām, teikšu tā, vājākām par mums. Šajā reizē atslābināties sev neļāvām, spēlējām aktīvi, neapstājāmies, izveidojām momentus un sitām iekšā. Ceru, tā būs arī nākamajos mačos».

Rēzekne (U-15) — Cerība (U-15) — 0:9

Vārti: Tālbergs (2), Villers (2), Neilands, Levics, Jansons, Kronis, Garbarjs.

Cerība (U-14) — Metta-2 (U-14) — 6:0

Vārti: Ļeonovs (2), Silvestrovs, Dusalijevs, Ponomarjovs, Rins.

Sadarbībā ar SIA «LDZ CARGO».