Veiksmīgie zēni uzvarēja visu!

Salaspilī risinājās starptautisks turnīrs, kurā dalību ņēma vēl pavisam jaunie futbolisti. Sešgadīgie zēni, kuri vēl tikai iepazīstas ar tādu brīnumainu lietu, kura vārds — futbols. Toties iepazīstas aktīvi, ar lielu enerģiju un neatkārtojamu bērnu prieku! Iepazīstas, bet jau uzvar!

Ļoti patīkami, ka par turnīra uzvarētājiem kļuva zēni no Ventspils. Antona Smurova komanda aizrautīgi aizvadīja visas spēles, visās piecās uzvarēja un pirmo reizi ieguva galveno balvu! Lūk viņi, veiksmīgie mazuļi — lieli malači!

Lūk jums, zēni, 15 minūtes — nosakiet labāko. Pieci laukumā un vārtsargs. Izlemjiet. Spēlējiet! Klausiet treneri, klausiet tēvus un mammas, kuri līdzdzīvoja, saprotams, patiesāk un aizrautīgāk par jebkura īsta futbola granda jebkuru fanu sektoru. Pat karstums un svelme nav šķērslis.

Mūsu jaunuļi sevi parādīja teicami. Pavisam bija desmit komandas, tās sadalīja divās apakšgrupās. Un «Cerība» (U-6) aiztrauca kļūt par stiprākajiem! Sākumā dzelten-zilie pārvarēja Igaunijas komandu «Štrommi» (1:0), pēc tam parādīja spēku «Jūrmalai» (1:0), tad neatstāja cerības «Salaspilij-1» (3:1), un beigās sagrāva Rīgas komandu «Viktorija» (5:0).

Ar pārskrējienu uzvarot apakšgrupā, «Cerība» (U-6) finālā tikās ar komandu no Dobeles. Bet tur jau, kā lielā līmenī: ja fināls, tad sasprindzinājums un nepiekāpība līdz galam. Lūk jums 0:0 pamatlaikā. Lūk jums vienpadsmitnieku sērija! Dramatisms futbolā ir ne tikai starp zvaigznēm! Futbolā dramatisms ir visur, tādēļ spēle ir unikāla un brīnišķīga.

Mums vārtus gūst Aleksandrs Terentjevs un Edgars Mitenbergs. Fantastika, augšējos stūros bumbu raidīja! Iespējams, labsirdīgais Volodja Mukins retajā brīvajā minūtē pateica priekšā zēniem, kā «punktu» pareizi realizēt. Muka taču par vienpadsmitniekiem daudz zin… Bet pretinieks divreiz netika galā, neiesita, un viss — pati jaunākā mūsu «Cerība» (U-6) kļuva pirmā! MALAČI, ZĒNI!

Jau pēc fināla priecīgie puikas aizkustinoši tā jautāja: «Vai tiešām šīs medaļas par pirmo vietu?» Tiešām! Tādi svarīgi pirmie soļi. Lieliski, ka uzvaroši. Dzelten-zilās tradīcijas jau no bērnības. Mūsu tradīcijas. Apsveicam, puiši!