Visnotaļ vajadzīgs seminārs

Ventspilī noritēja plānotais Latvijas futbola Akadēmiju sporta direktoru seminārs. Šajā gadā tā ir jau trešā līdzīga vajadzīga un vērtīga tikšanās, kuras laikā speciālistiem vienmēr atradīsies, ko apspriest un nolemt. Bāzes mērķim ir milzīga nozīme visam Latvijas futbolam — bērnu — jauniešu futbola attīstība mūsu valstī.

Seminārs bija auglīgs, tas risinājās Latvijas futbola federācijas patronāžā ar tās sporta direktoru Daini Kazakeviču galvgalī. Akadēmiju pārstāvji apsprieda pašus aktuālākos jautājumus. Tai skaitā, daudzveidīgās prasības Akadēmiju darbībā, dažādu vecumu futbolistu gatavošanās noteikumus un metodikas, dažādu futbola sacensību organizāciju vadīšanu un daudz ko citu.

Semināra saimniece, FKV Akadēmija, prezentēja savu attīstības programmu, iepazīstināja viesus ar savu darba galvenajiem principiem, mūsu filozofiju, dzelten — zilo, pieeju visām svarīgajām problēmām. Akadēmijas Valdes priekšsēdētājs Andrejs Butriks pastāstīja, tai skaitā, par sadarbību starp galveno komandu «Ventspils» un dzelten-zilo bērnu — jauniešu komandām, Akadēmijas treneri dalījās ar treniņu metodēm un spēlētāju sagatavošanu. Bez tam, semināra viesi iepazinās un izzināja mūsu komandu U-7, U-9, U-15, U-16 treniņu nodarbības.

Bez šaubām, seminārs bija ļoti vērtīgs. Patīkami, ka tas aizritēja konstruktīvi, radošos strīdos un diskusijās, kopējās lietas labā.

FKV Akadēmija pateicas visiem semināra dalībniekiem un novēl kolēģiem panākumus un nemainīgu jauno futbolistu progresu, kuriem tuvākā nākotnē lemts kļūt par Latvijas futbola jaunām zvaigznēm un zvaigznītēm.