Mums prieks sveikt visus!

Futbola kluba akadēmija, kuru veido Sabiedrība «Ventspils olimpiskā cerība» un «Ventspils jauniešu futbola klubs» — tas ir unikāls izaugsmes un mācību ceļš visiem bērniem un jauniešiem, aizrautiem ar pašu populārāko planētas spēli — futbolu.

Laipni lūgti!

Kopā ar mums jums ir unikāla iespēja pamēģināt sevi futbolā, iepazīties ar miljonu mīļoto spēli un noiet visus pakāpienus pa aizraujošajām kāpnēm, kuras ved no pirmajiem soļiem futbolā līdz profesionālai komandai un lielām uzvarām, svarīgiem tituliem, augstām balvām un līdzjutēju atzinībai.

Nepalaidiet garām savu iespēju!

FKV Akadēmija — tā ir mīlestība uz futbolu un pilsētu, bērnu un jauniešu apmācība. Tas ir veselīgs dzīvesveids, tas ir sports, tās ir emocijas un neaizmirstamas tikšanās.

Profesionālu speciālistu vadībā, kuri mīl sportu un ir laimīgi dalīties ar zināšanām un pieredzi ar visiem gribētājiem, katram bērnam ir brīnišķīga iespēja kļūt labākam, stiprākam un veiksmīgākam. Ir iespēja iemācīties lielu futbolu! Jau tagad Akadēmijā nodarbojas vairāk par divsimt futbola talantiem — lai tas nekad nebūtu galīgais skaits!

Ventspilī mīl sportu, mīl futbolu, un daudzskaitlīgie dzelten-zilo panākumi to labākajā veidā apstiprina. Mēs zinām, ka viss sākas no bērnības! Tādēļ pie mums visiem audzēkņiem, gan bērniem, gan jauniešiem, tiek piedāvātas unikālas iespējas — mēs esam gatavi un priecīgi apmācīt visus bez maksas! Treniņi, mācības, sporta turnīri, ekipējums un daudz kas cits — tas pieejams visām sociālajām grupām, tādēļ nepalieciet malā.

FKV Akadēmija gaida jūs un priecājas par jums!