Zinību diena, vai Ventspils — no skolas uz laukuma!

Otrdien, 1. septembrī FK «Ventspils» futbolisti noslēdza īslaicīgās brīvdienas un sāka gatavošanos sezonas izšķirošajam posmam. Sācies rudens, atnācis 1. septembris — Zinību Diena, pirmā skolas diena! FK «Ventspils» apsveic visus, kuriem šodien nācās sākt jaunu mācību gadu, īpaši tos, kuri to darīja pirmo reizi! Dzelten-zilie nevarēja palaist garām brīnišķīgu iespēju speciāli apsveikt tieši pirmklasniekus, iebraucot ciemos pie viņiem un dāvinot katram skolniekam vajadzīgos skolas piederumus, un vēl, saprotams, Latvijas seškārtējā čempiona atribūtiku. Labu un aizraujošu ceļu, skolnieki!

Bija lieliski redzēt laimīgās pirmklasnieku sejas, kuri šodien pirmo reiz atklāj sev neizsmeļamo un aizraujošo mācību pasauli, zinības, skolu. Jādomā, ka Jurijs Žigajevs un Ndue Mueči, pārstāvot «Ventspili» un no jauna nonākuši pārsteidzošajā skolas atmosfērā, atcerējās savas pašas pirmās stundas un pašu pirmo skolas zvanu…

Lieliski bija iepriecināt pirmklasniekus ar pieticīgām, bet vērtīgām dāvanām. Lieliski bija dāvāt prieku. Lieliski, visbeidzot, bija redzēt klasēs dzelten-zilo šalles un kreklus. Tātad, mēs vēl noteikti tiksimies futbolā «Ventspils» mačos! Uz tikšanos!